Get the ultimate prostate experience with Edgar Rechargeable Remote Prostate Vibrator. The ergonomic vibrator stimulates both your prostate and your middle meat.11 different vibrations in the prostate massager and 11 extra vibrations via the wireless remote control, give you an unexpected feeling. Waterproof and rechargeable.PRODUCT DETAILSMaterial: Silicone, ABSSize: 130*120*30mmFunction: 11+11vibration modesFeature: Prostate massagerWaterproof , Phthalate FreeBattery: Li-battery, USB ChargeCharging & Using time: 2h/1.5h
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEVETT |
| Водостойкость | Да |
| Материал | Пластик |
| Пол | Мужской |
| Режим работы | Вибрация |
| Страна производитель | Китай |
| Тип интимной игрушки | Массажер простаты |
| Функция вибрации | Да |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 30 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основные | |
| Тип вибратора | Анальный |
Информация для заказа
- Цена: 2 366 ₴



