
Старпон з подвійним проникненням релістичний Lovetoy Unisex Hollow тілесний Nomax
1 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI48983
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Старпон Unisex Hollow Strap On має реалістичний порожнистий фалос - з рельєфними жилками, для більш потужної стимуляції і реалістичною гладкою головкою. Великий плюс даної моделі в тому, що його можуть використовувати як жінки, так і чоловіки, так як фалос порожнистий. Фалос виготовлений з високоякісного, абсолютно безпечного матеріалу, приємного на дотик і нагадує справжню шкіру, матеріал здатний миттєво набувати температуру тіла, завдяки чому використання буде максимально комфортним. Довжина: 18 смВставная довжина: 13 смколо: 13 смдіаметр: 4 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Водостійкість | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Тілесний |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип вібратора | Подвійний |
| Тип фалоімітатора | Подвійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴


