
Секс машина для жінок ексклюзивна Baxin Nomax
31 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI59060
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в зборі: 55 (довжина) * 21,5 (ширина) * 18,5 (Висота) см.Вага в зборі: 7,5 кг. Глибина ходу: 3-11,4 см. Тип двигуна: двигун з турбонаддувом, безперервний режим. Розміри 23 * 29 * 53 см Вага брутто 9 кг Опис елемента на етикетці лінійна машина руху режим управління Кабель, пульт дистанційного керування або обидва додаткові аксесуари різні види фалоімітатора, присоски, подовжувача, пружинного роз'єму, подвійного полюса, затиску, загального перемикача і т. д.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Водостійкість | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Режим роботи | Вібрація |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Функція вібрації | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 215 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 500 ₴


