
Фалос силіконовий Веселка реалістичний з мошонкою на присоску Lovetoy Prider Nomax
2 448 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60112
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша серія Prider складається з кольорів прапора гордості; створена так, щоб згинатися в ваше тіло, Колекція Prider, створена з кращого силікону, пропонує оксамитовий, гладкий і ергономічний дизайн для вашого сексуального задоволення.Кожен з наших фалоімітаторів індивідуально вручну виготовлений з використанням платинового силікону вищої якості медичного класу.Платиновий силікон - просто найкращий матеріал для виробництва фалоімітаторів, оскільки він безпечний для тіла, непористий, стійкий до плям і неймовірно міцний.Вимийте його вручну або в посудомийній машині, і ви можете нагріти або охолонути для додаткових відчуттів. і використовуйте лубриканти на водній основі з нашими фалоімітаторами.Усмоктувальна основа сумісна з ременем і ременем.Ключові характеристикиДлина: 8 дюймовВставная довжина: 6 дюймовдіаметр підстави: 2,5 дюймадіаметр ущільнювального кільця: 1,6 дюймаматеріал: силікон медичного класабезопасность матеріалу: Гипоаллергенен / без латексу / непористий / не містить фталатів Догляд та очищення: Можна мити в посудомийній машині / можна кип'ятити / мило і вода / засіб для чищення іграшок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Водостійкість | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставляється довжина (мм) | 150 |
| Корпус | М'який без фіксації форми |
| Матеріал | Комбінований |
| Присосок | Да |
| Рельєф | З венами та жилами |
| З мошокою | Да |
| Сумісність із ремінним страпоном | Да |
| Тип фалоімітатора | Реалістик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴


