Мультишвидкісна секс-машина з регулюванням висоти і кута нахилу. Має надійний механізм. Легко збирається і розбирається на зберігання і для перевезення. Мають регульований кут нахилу і висоти. Maestro підходить для будь-якого фалоімітатора під кріплення.Швидкість ходу: 0-300 ударів в хвилину.Потужність і крутний момент: 0,5 к. с. , 300 об / хв.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Діаметр | 292 мм |
| Довжина | 527 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Режим роботи | Вібрація |
| Країна виробник | США |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип фалоімітатора | Реалістик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 452 ₴



