
Фалоімітатор 17/4, 4 см реалістичний з мошонкою тілесний на присоску Nomax
1 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI46735
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо у вас є цей фалоімітатор, у вашому сексуальному житті немає місця нудьзі і холодності. Пружний, неймовірно реалістичний фалос з бархатистою і теплою на дотик поверхнею гарантує вам оргазм за оргазмом, варто лише ввести його в лоно. Рельфние вени забезпечать додаткову стимуляцію, акуратна, досить широка мошонка буде діяти як бар'єр проти занадто глибокого проникнення під час анальної гри і додатковий стимулятор при вагінальної. Щоб втілення секс-фантазій в життя було максимально комфортним, закріпіть іграшку на жорсткій площині... Хай живе блаженство і свобода рухів!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Водостійкість | Так |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Тілесний |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставляється довжина (мм) | 170 |
| Корпус | М'який без фіксації форми |
| Присосок | Да |
| Рельєф | Гладкий |
| З мошокою | Да |
| Сумісність із ремінним страпоном | Да |
| Тип вібратора | Реалистик |
| Тип фалоімітатора | Реалістик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴


