
Вібратор реалістичний тілесний з кібер-шкіри Lovetoy Nomax
1 464 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI46747
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Реал Softee" 100% м'якої кібер-шкіри * 10 швидкостей сильної вібрації * повністю водонепроникний , для безпечного задоволення у ванній * Розмір: 7.8" довжиною х 1,5 " ширина * 2 х ААА батареї (не включені) * Матеріал: TPE
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Водостійкість | Так |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Стать | Унісекс |
| Режим роботи | Вібрація |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Колір | Тілесний |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання (хв) | Немає |
| Час роботи (мін) | 60 |
| Вставляється довжина (мм) | 135 |
| Корпус | М'який без фіксації форми |
| Підігрів | Немає |
| Присосок | Немає |
| Рельєф | З венами та жилами |
| З мошокою | Немає |
| Сумісність із ремінним страпоном | Немає |
| Тип заряджання | Немає |
| Тип живлення | Батарейки 2 x AA |
| Керування | Кнопки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 464 ₴

