
Торс чоловіки тілесного кольору Real Body-My Man пеніс і анус пом'ята упаковка Nomax
7 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: SO1887-R
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торс чоловіки Real Body My Man-реалістичний мастурбатор з м'язистим чоловічим тілом і значним пенісом, щоб задовольнити любий сексуальні фантазії! Real Body My Man зроблений з матеріалу під назвою Real Touch, який відмінно відтворює текстуру і відчуття людської шкіри. Ерегований пеніс легко змінює кут нахилу, що дає можливість займатися сексом в різних позах як вагінально, так і анально. Варто зауважити, що це не тільки жіночий мастурбатор. Він відмінно підійде для пар, які хочуть спробувати секс в Троєм (ММЖ). Real Body My Man відмінно замінить коханця в такому тріо. Більш того торс чоловіки Real Body - My Man має ще й анальний отвір, яке може бути використано як і чоловічий мастурбатор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real Body |
| Водостійкість | Так |
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Реалістична секс лялька |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Тілесний |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип фалоімітатора | Реалістик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴



