
Фалоімітатор реалістичний двошаровий зі знімною присоскою тілесного кольору Lovetoy довжина 310 мм Nomax
4 014 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61356
+380 (96) 181-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей фалоімітатор виготовлений із реалістичного двошарового матеріалу зі ковзною шкірою для реалістичного відчуття зі спеціальною технологією подвійної щільності для імітації відчуття ерегованого статевого члена. Цей реалістичний елемент, виготовлений вручну для забезпечення справжності, можна легко зігнути в будь-яку форму, навіть краще, ніж справжню річ. Просто додайте трохи мастила на водній основі на реалістичний стрижень, щоб покращити свою гру. Наша запатентована присоска, виготовлена з високоміцного термопластичного еластомеру, може пригвинчуватися або зніматися для зручності використання. Він також забезпечує високу потужність всмоктування для енергійної гри. Основні особливості: Виготовлений із надреалістичного двошарового матеріалу TPE. Додана технологія ковзної шкіри подвійної густини стимулює м'яку зовнішню шкіру з пружною центральною частиною. Запатентована присоска забезпечує високу потужність всмоктування, і ви можете легко нагвинчувати та знімати її для зручної гри. Ручної роботи для максимального задоволення. Легко згинається в будь-яку форму. УВАГА: Не використовуйте мінеральну олію або продукти на масляній основі як мастило, оскільки вони можуть пошкодити іграшку. Використовуйте лише мастило на водній основі. Після використання негайно очистіть, протріть, а потім акуратно поплескайте дитячою присипкою по поверхні шкіри та зберігайте окремо в сухому місці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Матеріал | Термопластичний еластомер |
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Колір | Тілесний |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставляється довжина (мм) | 230 |
| Корпус | М'який без фіксації форми |
| Присосок | Да |
| Рельєф | З венами та жилами |
| З мошокою | Да |
| Сумісність із ремінним страпоном | Да |
| Тип фалоімітатора | Реалістик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 014 ₴


